Ga Fit het Nieuwe jaar in. Start Nu en Sport tot 1 Januari 2020 Gratis!

* alleen geldig voor de eerste 50 aanmeldingen!

  • Wil jij Fit het nieuwe jaar in? Start Nu en Sport tot 1 Jan 2020 Gratis.
  • Ervaar HealthclubNU zelf. Kom langs bij onze club!
  • HIIT, CrossFit, (Kick)boksen, Yoga, Fit Circle & veel meer!
  • Start Nu en ga Fit het nieuwe jaar in!
  • Exclusieve online actie
Ja, ik wil Gratis Sporten tot 1 Jan 2020!
-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Start NU en Sport tot 1 Januari 2020 voor de 1e 50 aanmeldingen!

Laat je gegevens achter & pak het sporten (weer) op!  

Wij vinden het belangrijk dat jij je thuisvoelt bij HealthclubNU. Daarom is de gehele club vernieuwd. Er zijn nieuwe faciliteiten, nieuwe toestellen, maar dezelfde warme mensen die jou thuis laten voelen. Om het nieuwe jaar van 2020 goed in te gaan, sport je nu tot 1 Januari gratis! Maar let op: alleen voor de 1e 50 aanmeldingen.  

Deze actie is alleen online en niet op de club mogelijk.

HealthclubNU in Heemstede

Onze sportschool is van alle gemakken voorzien. We hebben uitgebreide faciliteiten zoals een Sauna & Massages. Daarnaast kun je gebruik maken van Personal Training, (Kick)boksen of je inschrijven voor een van onze Groepslessen: van Bodybalance & HIIT, tot Yoga en Fit Circle! Uiteraard hebben we Fitness faciliteiten van de beste kwaliteit. Ook kun je bij de sportschool gratis parkeren.

Fit Circle bij HealthclubNU

Fit Circle biedt een training op maat aan, op deze manier behaal je je fitness resultaten in een korte tijd. Fit en Vitaal in 22 minuten. - Beginnen is simpel én kan snel - Polsband met jouw persoonlijke instellingen en resultaten - Geen kans op fouten tijdens de training, altijd onder begeleiding - Je traint altijd op de juiste intensiteit, in de juiste houding - Toestellen passen zich automatisch aan naar jou - Effectieve training in slechts 22 minuten  

Sport tot 1 Januari Gratis als je er snel bij bent!

Je kiest volledig zelf wanneer je start met sporten. Kom kennismaken met onze sportclub & ervaar HealthclubNU zelf. Van alle faciliteiten voorzien!  

 

Ja, ik wil graag gebruik maken van deze exclusieve online actie!

Zien we je snel?  

Wacht dus niet langer en vul het formulier in. Laat je gegevens achter & wij nemen contact op met alle startinformatie.